23.10.2021 13:55

Представники Мінагрополітики взяли участь у черговому засіданні грузино-української Робочої групи з питань сільського господарства

версія для друку
23.10.2021 13:55

21 жовтня 2021 року в м. Тбілісі (Грузія) представники Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь у черговому засіданні грузино-української Робочої групи з питань сільського господарства в рамках проведення Десятого засідання Спільної міжурядової грузино-української комісії з питань економічного співробітництва.

Засідання проходило під спільним головуванням заступника Міністра економіки України – Торгового представника України Тараса Качки та першого заступника Міністра охорони навколишнього середовища і сільського господарства Грузії Георгія Ханішвілі. Під час заходу Сторони обговорили двосторонню співпрацю у сферах сільського господарства та розвитку сільських територій, аквакультури і рибальства, безпеки харчових продуктів, виноробства та ін. Особливу увагу було приділено питанням посилення більшої присутності сільськогосподарських товарів на внутрішніх ринках країн, захисту географічних назв, а також двостороннього співробітництва в сфері рибного господарства в рамках діючої Угода між Урядом України та Урядом Грузії про співробітництво в галузі рибного господарства від 31.08.1996.

22 жовтня відбулася урочиста церемонія підписання протоколу Десятого засідання Спільної міжурядової грузино-української комісії з питань економічного співробітництва.

ІЦ УАК за матеріалами minagro


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування