12.10.2018 (All day)

All about Allseeds

версія для друку
12.10.2018 (All day)

Компанія Allseeds Group, яка є членом УАК, організувала для профільних журналістів прес-тур до порту Южний (Одеська область), де знаходяться її виробничі потужності. Масштаби компанії вражають та захоплюють - завод Allseeds розташований на 16 га, виробництво повністю автоматизовано, а гігантські металеві конструкції  здіймаються просто в небо…Але це ще не все про  Allseeds. Під час прес-конференції з нагоди придбання  Нідерландським банком розвитку FMO та Diligent Capital Partners 16% акцій Allseeds,  голова Ради директорів компанії В’ячеслав Петрище повідомив про створення Олійного хабу.  "Інвестиції у створення хабу складуть приблизно 15 млн доларів, і вже 30 млн доларів ми інвестували в інфраструкутру", - сказав він. Йдеться  про створення майданчику для трейдерів та переробників на базі потужностей Allseeds, де вони зможуть продавати різні обсяги олії плюс відвантажувати партії в будь-яку точку планети.

В’ячеслав Петрище також додав, що у планах його компанії - подвоїти виробництво рослинної олії  у найближчі три роки. "Реалізація проекту олійного хабу вже розпочалася: підписані договори з великими гравцями на цьому ринку. Плануємо у жовтні почати збільшувати потужності перевалки, щоб до січня вийти на потужність у 100 тис. тонн щомісячно з перспективою 1,5 млн тонн перевалки рослинних олій у наступному році. Упевнений, в найближчі два роки вийдемо на 2,5 млн тонн", - зазначив він.

Нагадаємо, Allseeds Group заснована в 2010 році. У липні 2015 року група ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту "Южний" (Одеська обл.)  з потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшнику на добу (1,8 тис. тонн ріпаку або 1,5 тис. тонн сої ).

ІЦ УАК

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування