12.10.2018 (All day)

All about Allseeds

версія для друку
12.10.2018 (All day)

Компанія Allseeds Group, яка є членом УАК, організувала для профільних журналістів прес-тур до порту Южний (Одеська область), де знаходяться її виробничі потужності. Масштаби компанії вражають та захоплюють - завод Allseeds розташований на 16 га, виробництво повністю автоматизовано, а гігантські металеві конструкції  здіймаються просто в небо…Але це ще не все про  Allseeds. Під час прес-конференції з нагоди придбання  Нідерландським банком розвитку FMO та Diligent Capital Partners 16% акцій Allseeds,  голова Ради директорів компанії В’ячеслав Петрище повідомив про створення Олійного хабу.  "Інвестиції у створення хабу складуть приблизно 15 млн доларів, і вже 30 млн доларів ми інвестували в інфраструкутру", - сказав він. Йдеться  про створення майданчику для трейдерів та переробників на базі потужностей Allseeds, де вони зможуть продавати різні обсяги олії плюс відвантажувати партії в будь-яку точку планети.

В’ячеслав Петрище також додав, що у планах його компанії - подвоїти виробництво рослинної олії  у найближчі три роки. "Реалізація проекту олійного хабу вже розпочалася: підписані договори з великими гравцями на цьому ринку. Плануємо у жовтні почати збільшувати потужності перевалки, щоб до січня вийти на потужність у 100 тис. тонн щомісячно з перспективою 1,5 млн тонн перевалки рослинних олій у наступному році. Упевнений, в найближчі два роки вийдемо на 2,5 млн тонн", - зазначив він.

Нагадаємо, Allseeds Group заснована в 2010 році. У липні 2015 року група ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту "Южний" (Одеська обл.)  з потужністю переробки 2,4 тис. тонн насіння соняшнику на добу (1,8 тис. тонн ріпаку або 1,5 тис. тонн сої ).

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування