Переваги членства в УАК

версія для друку Переваги членства в Українській аграрній конфедерації

 

Членство в Українській аграрній конфедерації дає змогу отримати ряд переваг та можливостей, які сприяють професійному та бізнесовому успіху в аграрному секторі, зокрема:

·    Сприяти формуванню сучасної аграрної політики держави шляхом внесення до органів державної влади пропозицій та ініціатив щодо розвитку ринкових відносин і добросовісної конкуренції.

·    Використовувати інструменти УАК для вдосконалення законодавчого та нормативно-правового поля в аграрному секторі.

·    Брати участь у формуванні узгоджених пропозицій членів УАК, з метою створення сприятливих умов для розвитку агробізнесу в Україні, удосконалення системи забезпечення захисту права власності.

·    Захищати інтереси своєї організації, користуючись підтримкою конфедерації та використовуючи зв’язки УАК із органами державної влади та засобами масової інформації.

·    Брати участь у конференціях, семінарах, тренінгах, навчальних програмах, які проводить УАК.

·    Безкоштовно отримувати інформаційно-аналітичні матеріали та користуватися інформацією на веб-порталі УАК.

·    Безкоштовно отримувати юридичні консультації та користуватися пільговими тарифами на юридичні послуги компаній, з якими УАК уклала договори про співробітництво.

·    Отримувати висококваліфіковані консультації та підтримку у пошуку інвестицій та пошуку надійних міжнародних партнерів.

 

Українська аграрна конфедерація систематично відслідковує ситуацію на вітчизняних та світових аграрних ринках, проводить ґрунтовний аналіз законодавчих змін та прогнозує наслідки їх дії. Окремі висновки експертів УАК лягли в основу численних звернень громадських професійних організацій до вищого керівництва держави. Більшість аналітичних матеріалів та розрахунків УАК знайшли своє практичне застосування у процесах прийняття законодавчих та нормативно-правових актів.

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування