19.07.2019 (All day)

Дефіцит кадрів у агросфері

версія для друку
19.07.2019 (All day)

У четвер 18 липня в офісі Української аграрної конфедерації відбулася експертна зустріч щодо кадрової ситуації в аграрній сфері.

У заході взяли участь президент УАК Леонід Козаченко, генеральний директор УАК Павло Коваль, заступник генерального директора УАК Наталія Зарицька, директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко, керівник департаменту з управління персоналом «Ukrlandfarming PLC» Наталія Романенко, керівник відділу навчання та підбору персоналу агропромхолдингу «Астарта-Київ» Олена Бєлова та спеціаліст департаменту управління персоналом компанії «МХП» Юлія Дудник.

Під час дискусії представниками «Ukrlandfarming PLC» та «Астарта-Київ» були підняті питання ситуації на ринку праці, трудової міграції, прогнозування дефіциту і профіциту кадрів в агросекторі. Особливої уваги приділили проблемі мотивації молоді до праці в агробізнесі. Учасники обговорили необхідність проведення аналізу кадрової ситуації з метою визначення можливостей удосконалення та розвитку ринку освітніх послуг України у підготовці працівників та оптимізації подальшої підготовки кадрів.

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування