19.03.2019 15:00

Канада зацікавлена в імпорті українських яєць та м’ясних продуктів

версія для друку
19.03.2019 15:00

Україна та Канада обговорили перспективи відкриття канадського ринку для української продукції Канадські колеги висловили зацікавленість в імпорті українських яєць, м’ясних харчових продуктів, яблук тощо.

Держпродспоживслужба продовжує працювати над розширенням асортименту експорту української продукції на ринок Канади, повідомляють в прес-службі відомства.

Так, голова Держпродспоживслужби Володимира Лапи обговорив з регіональним представником Канадського агентства з контролю харчових продуктів та співробітниками Посольства Канади в Україні результати роботи місії інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю в сфері бджільництва, яка працювала в Україні у лютому поточного року.

Крім того, під час переговорів обговорювалося питання виходу іншої української продукції на ринок Канади. У зв’язку з цим у травні до України прибуде місія компетентного органу Канади з метою проведення аудиту вітчизняної системи державного контролю.

«Учасники зустрічі домовилися підтримувати зв’язки на рівні компетентних органів та узгодили подальші кроки з метою реалізації планів двостороннього співробітництва. Канадські колеги поінформували, що остаточний звіт за підсумками аудиту можна очікувати впродовж двох місяців», — йдеться у повідомленні.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування