21.12.2018 13:00

В Україні запустили портал для нормативної грошової оцінки земель

версія для друку
21.12.2018 13:00

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило бета-версію Всеукраїнського порталу загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель.

Про це на своїй сторінці у facebook написав в.о. міністра Мінагрополітики Максим Мартинюк.

«Запрошую вас взяти участь у бета-тестуванні Всеукраїнського порталу загальнонаціональної нормативної грошової оцінки, яке розпочалось на цьому тижні і триватиме до кінця року», – написав Мартинюк.

За його словами, базою для розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки є показники якості грунтів.

Крім того, Мартинюк зазначив, що 7 лютого п. р. Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 105, якою погодив проведення загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення по всій території України.

«За неповний рік було проведено повний комплекс робіт по оцінці, дані зведені в єдиний масив, написаний алгоритм, створений портал-дзеркало із можливістю онлайн-розрахунку НГО. В результаті у нас не залишилося жодної ділянки с.-г. призначення за межами населених пунктів, яка б не була прорахована на базі найновіших даних. Основний виконавець – Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, який провів повний комплекс робіт (принагідно дякую за якісну роботу)», – написав він.

«Портал – це дзеркало системи, яка дозволяє прорахувати НГО на будь-якій ділянці в Україні. Він має функцію зворотного зв’язку, скориставшись якою ви можете надати розробникам свої зауваження та пропозиції до його роботи», – додав Мартинюк.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування