01.06.2023 17:28

В Україні відкрито сезон збору черешні

версія для друку
01.06.2023 17:28

Попри холодну і затяжну весну, сезон продажів черешні в Україні почався без запізнень. Згідно з даними щоденного моніторингу проекту EastFruit, перші оптові партії ранньої черешні з українських господарств вже з’явилися на ринку.

Сьогодні продаж черешні ведеться виключно дрібним оптом за цінами 60-85 грн/кг ($1,64-2,32/кг), що фактично відповідає цінам на дані кісточкові на початку сезону минулого року.

Також зазначимо, що чимало побоювань в українських садівників викликають рясні опади, які зараз спостерігаються в більшості регіонів країни, що може негативно позначитися на якості ягоди. При цьому нагадаємо, що в нинішньому сезоні погода вже піднесла неприємні сюрпризи українським садівникам у вигляді заморозків у квітні та травні, внаслідок чого виробництво черешні в країні в поточному сезоні буде меншим, ніж очікувалося раніше.

За словами виробників черешні, масово вийти на ринок вони планують не раніше 10 червня, за умови, що погодні умови будуть сприятливими для дозрівання цих кісточкових.

ІЦ УАК за матеріалами EastFruit

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування