11.02.2019 11:00

В експорті продукції АПК зростає частка переробленої продукції

версія для друку
11.02.2019 11:00

 В експорті продукції АПК зростає частка переробленої продукції. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час Всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог», інформує прес-служба глави держави.

Також Петро Порошенко наголосив на стратегічній важливості для розвитку економіки України агропромислового комплексу, який має великі конкурентні переваги в світовій економіці. 

«Минулого року Україна зібрала понад 70 мільйонів тон зерна. Це  наш абсолютний рекорд. Ніколи до цього Україна не збирала такий врожай. Колгоспна система радянських часів навіть мріяти не могла про такі показники»,  зазначив Президент.

За його словами, Україна стабільно входить до десятки найбільших світових виробників зерна і до трійки найпотужніших його світових експортерів.

«Зараз, я на цьому професійно наголошую, є всі можливості аби суттєво збільшити нашу частку на світовому ринку зерна. Я казав, що щорічно кількість населення Землі збільшується на 80-90 млн людей за рік. І усі хочуть їсти.  Ми маємо абсолютно чіткі перспективи нашого руху вперед», — наголосив Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що минулого року Україна з’явилася у  десятці  найбільших світових постачальників молочної продукції та традиційно займає перше місце з експорту соняшникової олії. Україна забезпечує більше половини її світового експорту.

«Ми впевнено опановуємо європейський ринок завдяки Угоді про асоціацію та зону вільної торгівлі», — наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що прибутковість агропромислового комплексу напряму буде відображатися у реалізації соціальних проектів безпосередньо на селі, зокрема таких як будівництво амбулаторій та закупівля автомобілів для них.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування