До інвестиційного порталу, розробленого Міністерством економіки та Київською школою економіки за підтримки Уряду Великої Британії, було включено 31 новий проект загальною вартістю 2,1 млрд євро.
Ініціативи, запропоновані приватними та державними компаніями, охоплюють сектори енергетики, сільського господарства, машинобудування, транспорту та логістики, зеленої металургії, а також будівельних матеріалів. Нові проекти представлені у 13 областях України, найбільше — у Львівській, Дніпропетровській та Київській областях.
«Ми системно працюємо над розширенням інвестиційного порталу, щоб запропонувати потенційним інвесторам якомога більше можливостей для роботи в Україні. Запорукою для цього є активна залученість бізнесу. Приватні та державні компанії можуть запропонувати власні проєкти і після відповідного аналізу, їх буде представлено на порталі. Наразі на інвестиційний портал ми вже додали 126 проєктів загальною вартістю $28,9 млрд», — зазначив Перший заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.
За допомогою інтерактивної мапи, фільтрів та інфографік відвідувачі сайту можуть дослідити географічний та галузевий розподіл проєктів, їхній загальний бюджет, необхідне фінансування, стадію реалізації та інші ключові деталі — як за секторами, так і за окремими проєктами.
Портал також містить інформацію для підприємців, які прагнуть залучити додаткове фінансування для розвитку. Відвідувачі сайту можуть отримати практичні поради щодо наявних програм підтримки для бізнесу від Уряду, міжнародних фінансових організацій (МФО), українських банків, страхових компаній та країн-партнерів.
Для інвесторів: Якщо ви прагнете отримати додаткову інформацію про проєкти, представлені у цифровій базі, а також прагнете долучитися до фінансування заповніть заявку за посиланням
Для проєктів: Якщо ви прагнете розмістити або оновити інформацію про свій інвестиційний проєкт на порталі заповніть заявку за посиланням
Довідково:
Цифровий портал інвестиційних проєктів розроблений у межах проєкту Good Governance Fund «Економічний хаб: Зміцнення макроекономічної стабільності через ефективне управління державними фінансами», який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії. Імплементатори проєкту — Abt Global та Київська школа економіки.
ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки