23.03.2017 16:35

УАК запрошує аграріїв на бізнес-форум до Угорщини

версія для друку
23.03.2017 16:35

Українська аграрна конфедерація запрошує аграріїв взяти участь у спеціалізованому бізнес-форумі, який відбудеться 21 квітня у місті Кішварда в Угорщині. 

Співорганізатори заходу: 

  • Українська аграрна конфедерація,
  • ICC Ukraine,
  • Угорсько-українська ТПП,
  • Національна аграрна палата Угорщини,
  • мерія міста Кішварда; 

при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства землеробства Угорщини, Міністерства національного розвитку Угорщини та Посольства України в Угорщині.

Планується, що захід відкриватимуть Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, Міністр землеробства Угорщини Шандор Фазекаш, Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак.

Також у бізнес-форумі візьме участь президент Української аграрної конфедерації, народний депутат Леонід Козаченко

Під час заходу велика увага буде приділена B2B-зустрічам. Також в рамках форуму відбудеться виставка українських та угорських підприємств, де для української сторони забезпечується 25-30 стендів.

Основними напрямками, за якими працюватиме бізнес-форум, будуть сільське господарство, харчова промисловість та виноробство. 

Учасники заходу - представники українського та угорського аграрного бізнесу, експерти, дистриб’ютори та представники торговельних мереж, які зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в торговельні мережі.

Аграрний бізнес-форум у місті Кішварда висвітлюватиметься українськими та угорськими ЗМІ.

Участь у форумі та виставці є безкоштовною.

Програма заходу - за посиланням.

За додатковою інформацією, а також щодо реєстрації, будь ласка, звертайтеся до УАК: (044) 287-65-66, roschyna@agroconf.orgsheverdin25@gmail.com.