21.04.2017 10:00

Українсько-угорський аграрний бізнес-форум у м.Кішварда (Угорщина)

версія для друку
21.04.2017 10:00
20.04.2017

Угорський ринок є надзвичайно перспективним для українських аграріїв - завдяки географічній близькості, а також великому інтересу до української продукції. Саме тому Українська аграрна конфедерація стала співорганізатором аграрного бізнес-форуму, який допоможе українським та угорським компаніям налагодити взаємовигідне співробітництво. 

Українсько-угорський аграрний бізнес-форум відбудеться 21 квітня у м. Кішварда (Угорщина) і охопить такі галузі економіки як сільське господарство, харчова промисловість та виноробство.

Співорганізатори заходу: Українська аграрна конфедерація, ICC Ukraine, Угорсько-українська ТПП, Національна аграрна палата Угорщини, мерія міста Кішварда при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства землеробства Угорщини, Міністерства національного розвитку Угорщини та Посольства України в Угорщині.

Одночасно з проведенням бізнес-форуму проходитиме виставка українських та угорських підприємств. Для української сторони забезпечується 25-30 стендів.

Планується, що захід відкриватимуть Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, Міністр землеробства Угорщини Шандор Фазекаш, Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак.

Участь у заході візьмуть представники українського та угорського аграрного бізнесу, експерти, дистриб’ютори та представники торговельних мереж, які зможуть надати відповідну консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в торговельні мережі.

Бізнес-форум висвітлюватиметься українськими та угорськими ЗМІ.

Початок заходу запланований на 10:00 год. за центральноєвропейським часом. Місце проведення - Театр-дім мистецтв міста Кішварда (Kisvárdai Várszínház és Művészetek Háza, 4600 Kisvárda, Flórián tér 20.,http://szinhaz.w3h.hu/).

Програма

Урочисте відкриття:

  • мер міста Кішварда Тібор Лелесі;
  • Міністр землеробства Угорщини Шандор Фазекаш;
  • Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак;
  • Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Виступи співорганізаторів заходу:

  • Національна аграрна палата Угорщини;
  • виконавчий директор Угорсько-української ТПП Дьордь Кота;
  • Президент ВГО "Українська аграрна конфедерація" Леонід Козаченко;
  • Перший Віце-Президент, Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов.

Кава-брейк.

Виступи експертів: по одному експерту від кожної сторони по кожній галузі: сільське господарство, харчова промисловість та виноробство.

Обід.

Зустрічі В2В.

Під час заходу забезпечуватиметься синхронний українсько-угорський та угорсько-український переклади. Модератор заходу – виконавчий директор Угорсько-української ТПП, радник Уповноваженого Уряду Угорщини з питань координації розвитку області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) та Закарпатської області Дьордь Кота.

Посольством Угорщини у співпраці ICC Ukraine (відповідальна за координацію), у разі достатньої зацікавленості з боку учасників форуму, опрацьовується можливість організації централізованого автобусного трансферу за маршрутом Ужгород-Кішварда у день проведення форуму (потяг № 99 за маршрутом Київ-Ужгород прибуває о 8:12 год. ранку за київським часом, відстань від Ужгорода до Кішварди становить 50 км, середній час тривалості маршруту – 1 год.).

До участі запрошуються усі бажаючі. Звертаємо вашу вагу, що через обмеженість кількості виставочних стендів (25-30 для української сторони) вони бронюватимуться відповідно до надходжень підтверджень від компаній.

Участь у форумі та виставці є безкоштовною.

У разі зацікавленості у заході, з метою забезпечення відповідних угорських партнерів та організації можливих зустрічей В2В просили би заповнити опитувальник (opituvalynik.doc).

З додаткових питань, а також щодо реєстрації, будь ласка, звертайтеся до УАК: (044) 287-65-66, roschyna@agroconf.org, sheverdin25@gmail.com.     


Чи підтримуєте Ви впровадження ринку с/г земель до кінця року?:
Інші опитування