21.04.2017 10:00

Українсько-угорський аграрний бізнес-форум у м.Кішварда (Угорщина)

версія для друку
21.04.2017 10:00
20.04.2017

Угорський ринок є надзвичайно перспективним для українських аграріїв - завдяки географічній близькості, а також великому інтересу до української продукції. Саме тому Українська аграрна конфедерація стала співорганізатором аграрного бізнес-форуму, який допоміг українським та угорським компаніям налагодити взаємовигідне співробітництво. 

Українсько-угорський аграрний бізнес-форум відбувся 21 квітня у м. Кішварда (Угорщина) і охопив такі галузі економіки як сільське господарство, харчова промисловість та виноробство.

Співорганізатори заходу: Українська аграрна конфедерація, ICC Ukraine, Угорсько-українська ТПП, Національна аграрна палата Угорщини, мерія міста Кішварда при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства землеробства Угорщини, Міністерства національного розвитку Угорщини та Посольства України в Угорщині.

В рамках бізнес-форуму відбулася виставка українських та угорських підприємств. 

Участь у заході взяли представники українського та угорського аграрного бізнесу, експерти, дистриб’ютори та представники торговельних мереж, які надавали консультативну інформацію щодо можливості виходу продукції українських компаній в торговельні мережі.


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування