16.06.2017 14:55

«НІБУЛОН» отримає від МФК до $100 млн

версія для друку
16.06.2017 14:55

Міжнародна фінансова корпорація надає фінансування в розмірі до $100 млн компанії «НІБУЛОН» для сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.

МФК надасть до $60 млн за рахунок власних ресурсів для фінансування заборгованості та залучить до $40 млн коштів від інших кредиторів для підтримання планів «НІБУЛОНу» щодо нарощування об’ємів торгівлі до 7 мільйонів тонн протягом наступних чотирьох років (збільшення майже на 40%).

«Ми працюємо над довгостроковою інвестиційною програмою, яка становитиме значний внесок у розвиток аграрного сектора України. У минулому році нам вдалося оптимізувати транспортні витрати на доставку зерна, скоротити терміни доставки, а також розвантажити дороги в декількох регіонах. У найближчі два-три роки ми плануємо створити сучасну систему зберігання і транспортування зерна», – зазначив Олексій Вадатурський, генеральний директор компанії НІБУЛОН. 

«Ця інвестиція добре узгоджується з нашою стратегією по допомозі Україні у збільшенні її агропромислового потенціалу за рахунок модернізації і поліпшення доступу до фінансових ресурсів і знань. Задіяння такого потенціалу сприятиме збільшенню експорту, створенню робочих місць і зростанню економіки»,– зазначив Джейсон Пелмар, регіональний керівник МФК в Україні і Білорусі.

Зазначимо, що компанія «НІБУЛОН» входить до складу Української аграрної конфедерації.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon.com.