29.12.2017 18:00

Частка проблемних кредитів в АПК не перевищує 10%

версія для друку
29.12.2017 18:00

За даними окремих банків, які мають історію кредитування аграріїв сегменту малого та середнього бізнесу, проблеми з поверненням кредитів мають від 0 до 10% таких позичальників.

За словами виконавчого директора Національної асоціації банків України (НАБУ) Олени Коробкової, у питанні  проблемних кредитів слід розділяти агрохолдинги і  малий та середній бізнес (МСБ). «Серед перших останніми роками було кілька гучних кейсів, які могли б цілком відвернути банки від агросектору», — відзначила  вона, наголосивши, що серед  невеликих господарств статистика дефолтів зовсім інша.

«За даними окремих банків, які мають історію кредитування аграріїв сегменту МСБ, проблеми з поверненням кредитів мають від 0 до 10% таких позичальників», — розповіла виконавчий директор асоціації.

За словами Олени Коробкової, на фоні загального показника непрацюючих кредитів у банківській системі, який за останніми даними сягнув 58%, низька дефолтність малих та середніх агропідприємств є щонайменше привабливою і зумовлює підвищений інтерес банків до сектору.

ІЦ УАК за матеріалами http://www.agravery.com


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування