15.09.2017 10:02

Віктор Іванчик: звинувачення силовиків щодо "Астарти" безпідставні

версія для друку
15.09.2017 10:02

Звинувачення силових органів по відношенню до "Астарти" є абсолютно безпідставними. Про це заявив генеральний директор компанії Віктор Іванчик під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та генеральним прокурором Юрієм Луценком.

Зустріч представників великого бізнесу з представниками влади відбулася вчора, 14 вересня, у великому залі готелю "Інтерконтиненталь". Формат розмови - Chatham House, тобто без преси і за умови, що учасники не можуть цитувати присутніх.

Водночас, повідомляється, що однією з головних тем зустрічі стали стосунки бізнесу з фіскальними та правоохоронними органами. На безпідставні «маскі-шоу» поскаржилися одразу декілька великих компаній.

Головні меседжі виступу Віктора Іванчика згодом було викладено на офіційній сторінці компанії «Астарта-Київ» у Facebook.

«У ході зустрічі Президента України з представниками бізнесу Генеральний директор і засновник «Астарти» Віктор Іванчик наголосив на абсолютній безпідставності звинувачень силових органів по відношенню до «Астарти». Він підкреслив, що компанія працює у повній відповідності до всіх принципів прозорості і вимог законодавства», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що багато учасників зустрічі висловили цілковиту підтримку компаніі «Астарта»:

«Ця солідарна позиція бізнесменів-учасників заходу свідчить про нагальність і поширеність проблеми необґрунтованого силового втручання в діяльність відповідального бізнесу».

«Наразі компанія веде активний діалог з Генеральною прокуратурою, будучи впевненою в об'єктивних висновках та конструктивних діях з боку контролюючих органів», - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що компанія "Астарта" входить до складу Української аграрної конфедерації.

ІЦ УАК.


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування