30.06.2020 12:40

Укрзалізниця прийматиме регулярні контейнерні поїзди з Китаю

версія для друку
30.06.2020 12:40

Невдовзі контейнерні поїзди між Китаєм та Україною можуть стати регулярними. Щомісяця «Укрзалізниця» готова приймати п’ять і більше таких поїздів.

Про повідомляє пресслужба АТ «Укрзалізниця».

Відзначається, що інтермодальні перевезення мають тенденцію до постійного зростання. Зацікавленість учасників ринку таких послуг в маршрутизації (укрупнення потоків) контейнерних перевезень дозволяє 60% контейнерів перевозити в складі контейнерних поїздів.

«За п'ять місяців 2020 року перевезено 185 545 ДФЕ. Частка контейнерних перевезень в загальному обсязі перевезень вантажів залізничним транспортом становить 2,3%, тоді як за відповідний період 2019 року склала 1,77%. Це ставить перед учасниками транспортного ринку інтермодальних перевезень нові вимоги. Зокрема, необхідність розвитку інфраструктури і подальшого розвитку мережі термінальних комплексів», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що 16 червня 2020 року з Китаю був відправлений другий контейнерний поїзд призначенням Київ-Ліски. 

«"Укрзалізниця" забезпечує всі необхідні умови для безперешкодного проходження поїздів термін території України за мінімально короткий термін», – зазначають у компанії.

ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування