21.12.2018 10:00

Українські продукти мають великий попит на ринку ЄС

версія для друку
21.12.2018 10:00

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева розповіла про продукти, які Україна найбільше експортує до ЄС. 

За її словами, українські харчові продукти мають великий попит на ринку Євросоюзу.

“Продукцію тваринництва – м’ясо, зокрема м’ясо птиці, на ринок ЄС постачають сім українських компаній. Ще чотири займаються експортом яєць і яєчних продуктів. Крім того, є понад 20 компаній які постачають рибу та рибну продукцію до Європи”, – зазначила заступник міністра.

Трофімцева звернула увагу, що постачання продуктів харчування закордон здійснюють переважно великі компанії і підприємства.

“Великим виробникам простіше виходити на міжнародні ринки, ніж малим і середнім. Тому вони і з’являються там першими, прокладаючи шлях на міжнародні ринки іншим. У великого бізнесу переважно немає проблем і з регулярним постачанням продукції за кордон, над чим ще треба працювати середнім та малим підприємствам”, – вважає вона.

Заступник міністра переконана, що в майбутньому дрібні виробники теж матимуть усі шанси підкорити європейський ринок.

“Сьогодні ЄС купує українські продукти охоче. Європейцям, серед іншого, цікавінішеві продукти: м’ясо індика, перепілок тощо. А в Україні їх виробляє переважно малий бізнес”, – пояснила Трофімцева.

 

ІЦ УАК за матеріалами uatv


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування