У м. Сватове Луганської області триває будівництво паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб компанії у нафтопродуктах, загальним об’ємом одночасного зберігання пального 300 куб. м.
Можливість зберігання пального на цій базі значно скоротить терміни його доставки в регіон, дозволить зменшити логістичні витрати та покращить ситуацію із забезпечення ресурсами Луганської і Харківської областей.
Наразі на будівельному майданчику завершено монтаж усіх чотирьох резервуарів ємністю по 75 куб. м та аварійної дренажної ємності на 5 куб. м. Паралельно з цим закінчується встановлення технологічного обладнання резервуарів і монтаж технологічних трубопроводів. Тривають роботи з влаштування фундаментів під залізничну естакаду та острівця наливу дизельного пального в автоцистерни, після чого розпочнеться монтаж металоконструкцій навісів.
Паливозаправний пункт компанії у Сватове, що вже наступного місяця буде введений в експлуатацію, забезпечуватиме дизельним пальним філії ТОВ СП «НІБУЛОН», розташовані в Луганській та Харківській областях. Серед технічних характеристик об’єкта: 120 тонн – одночасний прийом дизельного пального та 300 куб. м – об’єм одночасного зберігання.
Заправний комплекс на Луганщині стане вже другим із трьох запланованих до будівництва паливозаправних пунктів компанії. Так, перший такий об’єкт було збудовано та введено в експлуатацію в липні минулого року пункт на території філії «Кременчуцька». За 5 місяців 2018 р. паливозаправний пункт у Кременчуці прийняв 3575 куб. м дизельного пального, яке було використано для бункерування флоту компанії, заправки автотранспорту та забезпечення потреб філій, що задіяні у вирощуванні сільськогосподарських культур. Завдяки введенню в експлуатацію цього заправного пункту строки доставки нафтопродуктів у цей регіон скоротилися вдвічі.
Ще один пункт буде збудовано у м. Хмільник (Вінницька обл.), де розташований виробничий підрозділ компанії. Зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах зменшить витрати на зберігання у сторонніх організацій, забезпечить збереження якості товару та дасть змогу стати більш мобільними і оперативними в доставці пального до кінцевого споживача, уникнути черг на сторонніх нафтобазах та проводити відвантаження в зручний для нас час. Реалізація таких проектних рішень також дозволить оптимізувати шляхи доставки пального з переорієнтацією на залізничний транспорт, що, у свою чергу, призведе до: зменшення обсягу перевезень автошляхами та сприятиме зниженню їх завантаженості; здешевлення перевезень зернових вантажів, та як наслідок, підвищення закупівельних цін на зерно; мінімізації впливу на об’єкти навколишнього середовища за рахунок впровадження сучасних технологій, що само по собі є найважливішим соціальним фактором.
ІЦ УАК за матеріалами nibulon