01.03.2023 10:15

«Сумихімпром» відновлює роботу після року простою через російські обстріли

версія для друку
01.03.2023 10:15

Державне ПАТ “Сумихімпром” розпочало поетапне відновлення після вимушеного зупинення діяльності підприємства торік, що тривало майже пів року після потрапляння снарядів на територію заводу та пошкодження окремих об’єктів.

“Ми завершили відновлювальні роботи, капремонти, та вже у квітні запускаємо базові цехи підприємства. Запрацює весь технологічний цикл”, – повідомив виконавчий директор ПАТ Володимир Волков на нараді Спілки хіміків України.

За його словами, планується завантажити в повному обсязі цехи з випуску мінеральних добрив, пігментів і сірчанокислотне виробництво.

“Уже у квітні наші потужності зможуть щомісяця виробляти 20-25 тис. тонн добрив на місяць із поетапним збільшенням обсягів до 35 тис. тонн на місяць, близько 1800 тонн двоокису титану і 35-40 тис. тонн сірчаної кислоти на місяць”, – сказав директор.

Він зазначив, що на найближчі місяці вже сформовано значний пакет замовлень.

“Ми повинні виконати виробничий план, який передбачає випуск понад 200 тис. тонн складних добрив протягом півроку”, – наголосив Волков, зазначивши, що власне виробництво дає змогу знизити ризики імпортних поставок під час війни.

Керівник “Сумихімпром” уточнив, що виробнича програма добрив налаштована під попит українських аграріїв.

“Ми вироблятимемо весь класичний асортимент високоефективних гранульованих NPK і NP добрив, що містять усі основні поживні елементи. Ми можемо виготовити добрива із заданими стандартними властивостями в повній відповідності з потребами клієнтів”, – підкреслив Волков.

“Сумихімпром” – одне з найбільших вітчизняних підприємств з випуску складних мінеральних добрив, двоокису титану, сірчаної кислоти та інших видів неорганічної хімії. Підприємство входить до трійки бюджетоутворюючих підприємств міста Суми та області, та виробляє понад 30 марок NPK-добрив із різним співвідношенням поживних речовин для різних ґрунтових і кліматичних зон.

ІЦ УАК за матеріалами Ukraine open for business

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування