13.07.2020 13:35

Павло Коваль про збільшення податків на 1га с/г земель

версія для друку
13.07.2020 13:35

Генеральний директор Української аграрної конфедерації Павло Коваль дав коментар Українському радіо щодо законопроєкту №3131-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції". Зокрема, йшлося про введення поставленого податкового зобов'язання для аграріїв.

За даними Держгеокадастру, близько 7 млн українців мають земельні паї, близько 5 млн власників є одноосібниками, тобто обробляють свої паї самостійно. Решта паїв здаються в оренду великим аграним компаніям.

"В Україні сьогодні третина населення проживає в селі, і цей базовий мінімальний податок торкеться цих людей, а саме одноосібників та пенсіонерів", - зауважив Павло Коваль. Він також зазначив, що таку дискусію потрібно проводити  виваженіше, дивлячись на кількість людей, яких торкнеться така зміна. "Зовсім неправильно приймати подібні рішення недостатньо обгрунтовано, з причини, що хтось не сплачує податки. Треба спочатку вивчити, чому ці люди їх не сплачують."

ІЦ УАК за матеріалами Українське радіо

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування