З початку нового 2018/19 МР компанія «НІБУЛОН» вже експортувала близько 965 тис. тонн збіжжя. Якщо порівнювати аналогічні періоди в попередні роки, це найбільший показник за весь час діяльності компанії.
Попередній максимум був досягнутий ще у 2015/16 МР і склав більше 915 тис. тонн.
Найбільші досягнення «НІБУЛОН» продемонстрував у серпні – більше 530 тис. тонн відвантаженого збіжжя. До цього часу компанія не перевищувала рекордний показник серпня 2013 року у 430 тис. тонн.
Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів (2088 компаній у 2017 році), «НІБУЛОНу» вдається залишатися на лідерських позиціях, що свідчить про дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Слід також відзначити і збільшення обсягів річкових вантажоперевезень для оптимізації внутрішньої логістики як конкретні кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності української сільгосппродукції на світовому ринку.
Щодо географії експорту, частка країн Азії в структурі сумарного експорту компанії склала 64,5 % проти 47 % у 2016/17 МР. Така позитивна динаміка підтвердила правильність обраного компанією курсу на розвиток східних напрямків збуту продукції, що відповідає кон’юнктурі світового ринку. Тільки частка Китаю минулого року зросла з 2,5 до 17,6 %. Також варто відмітити повернення компанії до роботи з ринком Південної Кореї, куди було відправлено близько 200 тис. тонн продукції, у той час коли в попередньому МР контрактів з цією країною не було. Стабільно потужною залишається доля експорту компанії «НІБУЛОН» до Індонезії. Уже другий рік поспіль, незважаючи на надскладні вимоги до якості та фітосанітарного стану вантажів, компанія долає відмітку в 12 % від загального експорту до цієї країни та продовжує нарощувати оберти, а також залучати нових клієнтів.
Ще одним досягненням минулого МР стала пряма участь компанії в державних тендерах Королівства Саудівської Аравії щодо закупівлі ячменю. «НІБУЛОН» як сумлінний і надійний постачальних з бездоганною репутацією та світовим ім’ям пройшов акредитацію компанії-постачальника в Зерновій організації Саудівської Аравії (SAGO), яка вже висловила своє задоволення роботою з українською компанією та бажання щодо збільшення об’ємів співпраці.
ІЦ УАК за матеріалами nibulon