09.08.2014 15:55

NOBLE GROUP LTD продовжує інвестувати в Україну

версія для друку
09.08.2014 15:55

NOBLE GROUP LTD продовжує інвестувати в Україну. Noble Group Ltd повідомила про те, що 5 серпня 2014 року, дочірня компанія, Noble Jade BV, придбала частку в розмірі 70% у статутному капіталі ТОВ «Дунайська судноплавно-стивідорна компанія» («ДССК»), зареєстрованого в Україні підприємства, на загальну суму приблизно 21.7 млн. дол. США.

ДССК володіє землею і потужностями з перевалки вантажів у порту Миколаєва, що можуть бути використані для перевалки сільськогосподарської сировини. Це придбання буде першою фазою закупівельної платформи та системи постачання, яка забезпечуватиме Группі експорт до 3 млн тонн зернових і олійних культур на рік. 

Ціну було визначено на основі повністю добровільної угоди між продавцем та покупцем з урахуванням, серед іншого, майбутнього розвитку бізнесу ДССК. Ціна була сплачена грошовими коштами та фінансувалась із внутрішніх ресурсів.

На підставі незалежної оцінки на замовлення Компанії станом на 1 січня 2014 («Оцінка»), справедлива вартість, що відноситься до Придбаної частки була визначена в розмірі приблизно 23.6 млн дол. США. Оцінка була проведена відповідно до Міжнародних Стандартів Оцінки 2011 року і Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності.

На основі фінансової звітності ДССК станом на 31 липня 2014 року, балансова вартість активів підприємства та вартість його оборотних активів, що відносяться до Придбаної частки, склали відповідно 3.4 млн дол. США та 3.5 млн дол. США.

Зазначена транзакція не відноситься угод, які підлягають розкриттю для цілей Розділу 10 SGX-ST Listing Manual.

ІЦ УАК на підставі повідомлення  Noble Group Limited

Про Noble Group

Noble Group управляє портфелем глобальних ланцюжків постачання, що охоплюють широке коло сільськогосподарських та енергетичних продуктів, а також метали, мінерали і руди.

Діючи із понад 140 локацій і маючи співробітників більше ніж 70 національностей, Noble забезпечує маркетинг, переробку, фінансування і транспортування необхідної сировини.

Здійснюючи переміщення насипної сировини з регіонів низьких цін, таких як Південна Америка, Південна Африка, Австралія та Індонезія, Група постачає її на ринки високим ростом попиту, особливо в Азії та на Близькому Сході.

Для того, щоб забезпечити цілісність своїх ланцюжків постачання, Група має у своєму портфелі частки в стратегічних логістичних та переробних активах, які є невід'ємною частиною системи забезпечення ключових торговельних потоків.

Група зайняла 76-ту позицію в 2014 Fortune Global 500.

www.thisisnoble.com.


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування