10.10.2018 11:30

Нідерландський банк розвитку FMO та Diligent Capital Partners стали акціонерами Allseeds

версія для друку
10.10.2018 11:30

FMO та DCP спільно придбали 16% акцій Allseeds SA, надаючи фінансування для реалізації амбітної стратегії зростання  Allseeds, що включає у себе розширення  потужностей з переробки насіння олійних культур, перевантаження  на експорт олій та шротів і збільшення доданої вартості. FMO та DCP також співпрацюватимуть з Allseeds, щоб покращити корпоративне управління та екологічні і соціальні стандарти у компанії.

Такі інвестиції в акціонерний капітал допоможуть  компанії Allseeds  стати лідером у переробці  та перевантажуванні на експорт  сільськогосподарської продукції у Южному, найглибшому порту України, збільшити додану вартість  експорту сільськогосподарських товарів  в країні та покращити зв'язок з найбільшими світовими ринками.

Під час прес-конференції в офісі компанії Allseeds (порт Южний) генеральний директор Allseeds В'ячеслав Петрище наголосив: «Ми маємо амбітні плани зростання і відкриті до побудови партнерських відносин для їх реалізації. Ми також дякуємо DCP за те, що допомогли Allseeds привести наші стандарти корпоративного управління до рівня міжнародних передових практик, щоб допомогти нам залучити такого авторитетного міжнародного інвестора як FMO».

У свою чергу керівник Фонду приватних інвестицій FМО Джоріт Дінгемманс висловив упевненість, що зростання Allseeds сприятиме економічному процвітанню в Україні та, по суті, забезпеченню продвольством  усього світу.

«Ми віримо в цінність побудови локального партнерства як фундаментального для інвестицій, які створюють економічне зростання та розвиток. Я був вражений і натхненний тим, що було досягнуто акціонерами Allseeds, будуючи ультрасучасний завод «з нуля» у стратегічному місці ланцюга доданої вартості насіння олійних культур. Ми пишаємося тим, що стали частиною команди Allseeds і з нетерпінням чекаємо продовження розбудови компанії разом зі своїми акціонерами-засновниками та DCP», — зауважив він.

При цьому керуючий партнер DCP Даніїл Пасько, який став членом Ради директорів Allseeds, подякував засновникам Allseeds В'ячеславу Петрище та Корнелісу Врінсу за їх готовність розвивати партнерство.

«З моменту заснування компанії 2011 року ми були справді вражені успіхами Allseeds у її становленні як лідера у галузі  переробки та аграрної логістики  та сподіваємось на подальші зусилля, спрямовані на досягнення успіху на цьому шляху. Ми також дякуємо нашим партнерам у FMO за їхню співпрацю у цій транзакції та чекаємо на спільну роботу у майбутньому», — констатував він.

Як відомо, Allseeds - один з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів  в Україні, що володіє найсучаснішим  олійно-екстракційним  заводом з переробки насіння соняшнику потужністю 2400 т /добу (1800 т/добу для ріпаку або 1500 т/добу для сої) у найглибшому порту України Южний.  Allseeds також надає послуги з перевантажування  рослинних олій та шротів на власних терміналах у порту Южний, де можуть обслуговуватися  судна дедвейтом понад 100 тис. тонн з осадкою до 14,6 м для віддалених  пунктів  призначення, такі як Китай, Індія та Близький Схід. Компанія має репутацію надійного та високопрофесійного партнера на аграрних ринках.

ІЦ УАК

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування