14.05.2019 09:45

Найбільший в Європі проект із захисту зерна впроваджено на елеваторах “Укрлендфармінг”

версія для друку
14.05.2019 09:45

Група компаній “Укрлендфармінг” впровадила обладнання відомого у світі французького виробника обладнання для захисту зерна Sojam на елеваторах ТОВ “Агротермінал Констракшин”, потужністю 488 тисяч тонн, та ТОВ “Елеватор-Агро”, потужністю 446 тисяч тонн одночасного зберігання зернових в с. Степанівка Сумської області. Реалізація такого проекту стала наймасштабнішою не тільки в Україні, а й Європі.

Це не перший досвід із встановлення сучасного обладнання захисту зерна на елеваторних потужностях Групи компаній “Укрлендфармінг”. “За три роки ми обладнали вже шість елеваторів сучасним обладнанням від компанії “Сожам Україна” для захисту зерна. Отриманий позитивний досвід показує ефективність такого рішення, - розповідає заступник генерального директора з питань елеваторного та комбікормового виробництва Володимир Сущенко. - В результаті нам вдається зберегти якість зерна, отже - його безпечність, а також - тримати на рівні його високу вартість”.

“Укрлендфармінг” працює на випередження - замість боротись із наслідками зараження зерна, в холдингу віддають перевагу високоякісній профілактиці методом небулізації. І це суттєво вирізняє підхід “Укрлендфармінг” на ринку, - поділився директор ТОВ «СОЖАМ Україна» Михайло Косюхно, - Спільними зусиллями ми розробили рішення, яке дозволить не тільки оптимізувати витрати на збереження якості і безпечності зерна, а й пришвидшити бізнес-процеси, особливо - за умов маршрутного відвантаження”.

ІЦ УАК за матеріалами Укрлендфармінг


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування