30.05.2019 15:30

На світовому ринку яловичина витіснятиме свинину

версія для друку
30.05.2019 15:30

Яловичина є перспективною заміною для свинини на різних ринках. Про це йдеться у новому звіті ФАО.

Яловичина має замінити свинину на декількох ринках по всьому світу, оскільки африканська чума свиней і надалі поширюється в Азії. 

Згідно з прогнозами, китайське національне поголів’я свиней у 2019 році скоротиться ще на 10%, а світове виробництво м’яса цього року – на 0,2% порівняно з минулим роком і складе 3636,5 млн тонн.

Очікується, що скорочення виробництва у Китаї й Австралії перевершить зростання обсягів виробництва в інших країнах, які є важливими гравцями на світовому ринку м’яса. 

Відповідно до прогнозів, США збільшать виробництво свиней на 3,8%, а поголів’я цих тварин зросте до рекордних показників за останні 10 років. 

Глобальний обсяг торгівлі свининою повинен збільшитися на 8%, або 9,1 млн тонн.

У 2019 році зросте попит не лише на свинину, а й на яловичину. Очікується, що збільшення виробництва м’яса ВРХ у США зросте на 1,5% – до 12,4 млн тонн. 

«Бразилія також перебуває у стадії відновлення поголів’я, – зазначив аналітик Ради з розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) Алекс Кук. – Таким чином, бразильське виробництво яловичини може зрости на 3% – до більш ніж 10 млн тонн. При цьому існують сприятливі перспективи експорту, а ціни на корми зараз відносно доступні». 

ІЦ УАК за матеріалами Agro Times


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування