16.10.2018 16:38

Хто ще може стримати апетити «Укрзалізниці»?

версія для друку
16.10.2018 16:38

Сьогодні, на робочому засіданні  комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, ряд народних депутатів та керівників профільних асоціацій висловили занепокоєння станом речей, які відбуваються в логістиці та спричинені зокрема, діяльністю монополіста у галузі транспортних перевезень  «Укрзалізниці». 

Генеральний директор УАК Павло Коваль висловив занепокоєння членів Української аграрної конфедерації, більшість з яких є провідними операторами аграрного ринку, наголосивши  на незадовільному стані надання  логістичних  та інфраструктурних послуг. Крім того, він поцікавився  у народних депутатів: чи мають вони ще інструменти впливу на органи  виконавчої влади та керівництво державних монополій?

Попереднім рішенням міжкомітетського засідання у складі 4 комітетів ВРУ та представників найбільших профільних асоціацій було підготовлено та направлено листа на ім’я Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Президента Петра Порошенка. У ньому детально охарактеризовано стан справ щодо інфраструктурного забезпечення перевезення аграрних вантажів та сформульовано вимогу щодо необхідності проведення зустрічі керівництва «Укрзалізниці» та представників аграрних асоціацій, керівництва міністерства аграрної політики, міністерства інфраструктури та народних депутатів під головуванням глави Уряду. Але дана пропозиція була проігнорована.

Останньою крапкою в непрофесійному відношенні «Укрзалізниці» до проблем, сформульованих аграріями, стали пропозиції підняти тарифи на перевезення залізничним транспортом більшості аграрних вантажів. Зокрема, тариф на використання зерновозами «Укрзалізниця» пропонує підвищити на 48%.  Але такі дії спричинять економічні втрати, зокрема для середніх та малих товаровиробників.

Тому на сьогоднішньому засіданні профільного комітету народними депутатами одностайно було прийнято рішення звернутись до Президента та Прем’єр-міністра з проханням втрутитись у ситуацію, що склалась на ринку транспортних послуг, а також акцентувати увагу на необхідності підняття організаційних та кадрових питань стосовно керівництва «Укрзалізниці».

ІЦ УАК


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування