27.05.2024 16:27

Генштабу ЗСУ доручено завершити процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня

версія для друку
27.05.2024 16:27

Бронювання військовозобов’язаних за списками, що надійшли до Генштабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими Генштабом. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 24 травня 2024 року.

«Змінами до Постанови №76 від 8 травня Уряд передав функції перевірки списків на бронювання, яку раніше здійснював Генштаб, Міністерству оборони України. Водночас на момент ухвалення рішення на перевірці Генштабу перебували списки, оформлені та подані раніше. Щоб не сповільнювати процес бронювання, Кабінет Міністрів підтримав рішення, яке дозволяє Генштабу завершити опрацювання таких списків. Рішення Генштабу щодо таких погоджень буде чинним, на його підставі здійснюватиметься бронювання військовозобов’язаних. Органам, що подавали списки, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони. Це разове рішення й, акцентую, стосується лише списків на погодження, які надійшли до Генштабу до 10 травня», - пояснив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Також може бути корисно: 30 травня 2024 року відбудеться онлайн-семінар щодо викликів механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM)

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування