19.09.2018 11:00

Фахівці компанії «Нібулон» відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM

версія для друку
19.09.2018 11:00

Фахівці компанії «НІБУЛОН», яка сьогодні відома у всьому світі не тільки як виробник та експортер високоякісної сільгосппродукції, а й будівник повнокомплектних сучасних суден, вчергове відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM, присвячену новинкам суднобудування, машинного обладнання і морських технологій, що проходила 3-7 вересня в місті Гамбург (Німеччина).

Так, практично кожного місяця зі сліпу суднобудівного підприємства компанії на воду спускається нове судно, а суднобудівна програма вже розписана на роки вперед. Окрім того, масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», у рамках якої вже введено в експлуатацію два нові сучасні цехи (цех металообробки та збірно-секційний цех з надсучасним обладнанням від провідних виробників світу) та збудовано дві  додаткові підйомно-спускові та відкатні доріжки, що дає можливість будувати та обслуговувати 100-метрові судна, виводить його  на високий організаційно-технічний рівень виробництва. Тож не дивно, що вже два роки поспіль на території заводу проходять наймасштабніші за останнє десятиріччя міжнародні виставки досягнень і новітніх розробок у галузях суднобудування та водного транспорту, в яких беруть участь десятки як іноземних, так і вітчизняних компаній, а також відвідують тисячі людей.

Основне завдання гамбурзької виставки – забезпечити різні галузі морської промисловості останньою інформацією і новітніми продуктами та послугами, які допоможуть домогтися економічного успіху. Під час відвідування виставки делегація компанії у складі заступника генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрія Воліка, заступника директора ССЗ з виробництва Володимира Жмура та начальника відділу постачання Галини Коломійченко провели зустрічі як з постійними постачальниками обладнання для замовлень, що наразі будуються на нібулонівській верфі, так і з потенційними: Bohamet SA і Famor SA (Польща); Alfa Laval Benelux B.V., ZF Marine Krimpen B.V., Alewijnse Marine Systems,  DMT Marine Equipment S.A. (Нідерланди); JP Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH (Німеччина); Rigas Dizelis DG (Латвія); Helkama Bica Oy (Фінляндія); Desmi Pumping Technology A/S, Novenco Marine & Offshore (Данія); Power House AB (Швеція), Fluidmecanica Sur SL (Іспанія) та ін.

Окрім того, користуючись нагодою представники компанії підписали з німецькою фірмою Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH контракт на поставку двох кранів типу CBG360 для 140-метрового перевантажувача зі сховищем для зберігання на 10 тис. тонн проекту П-140, що наразі будується на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». Перемовини з власниками німецького виробника особисто проводив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський,  якого, до речі, було запрошено відвідати модернізований завод «Liebherr» у Німеччині, на якому саме буде збиратися замовлене обладнання.

Нагадаємо, що на початку 2018 року «НІБУЛОН» підписав контракт щодо придбання та встановлення потужного електрогідравлічного  поворотного  портального  крану  LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т, що стане невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом заводу і стапельним майданчиком. Введення крану в експлуатацію заплановано на грудень цього року.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування