08.11.2018 14:45

До Україні прийдуть великі інвестиції з Нідерландів

версія для друку
08.11.2018 14:45

Один з найбільших трейдерів продовольчих товарів у світі, нідерландська компанія Louis Dreyfus Holding B. V, збирається збільшити інвестиції в сільськогосподарський ринок України. Сумма інвестицій наразі не уточнюється.

Таку інформацію оприлюдніла прес-служба Президента України. Згідно із повідомленням, такі плани були озвучені під час зустрічі Президента Петра Порошенка та голови наглядової ради LDC Маргарита Луї-Дрейфус.

За її словами, у планах компанії значно збільшити інвестиції у найближчі роки. Сума можливих інветицій наразі не уточняється.

Louis Dreyfus Company представлена на українському ринку  вже 20 років. Вона є одним з найбільших українських трейдерів з іноземним капіталом, що займається в Україні експортом зернових та олійних культур. Компанії належать 6 елеваторів у різних регіонах країни. Зокрема, у Черкаській, Запорізькій та Винницькій областях. Експорт українського зерна у рік складає понад 2 млн т.

Нагадаємо, за 9 місяців 2018 року український аграрний експорт склав майже $13 млрд. Найбільше експортуються зернові культури (майже 40%), 24% — олія, а близько 10% — насіння олійних культур.

ІЦ УАК за матеріалами Landlord


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування