Вячеслав Чук, член ради директорів холдингу та комерційний директор Астарти, продовжує активно працювати на провідних комунікаційних платформах світу. Минулого тижня він провів низку робочих зустрічей у рамках Мюнхенської конференції з безпеки.
Команда Астарти вдячна уряду ФРН і німецькому банку розвитку за співпрацю та готовність і надалі підтримувати проекти відбудови України. Адже вже другий рік поспіль між сторонами спільно реалізовується проект з розвитку регіонального підприємництва «Курс на незалежність». Тож і під час Мюнхенських робочих зустрічей з Держаним секретарем Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ) Нільсом Аннен, Федеральним Міністром економічної співпраці та розвитку Свенья Шульце та Роландом Сіллером, СЕО DEG, обговорювали результати впровадження проекту і перспективи масштабування такого роду програм в Україні. Представники уряду ФРН і банку DEG також висловили наміри й надалі розвивати співробітництво з приватними сектором, що є надважливим під час війни.
На додаток до проектів соціального та економічного впливу Астарти, особливу увагу приділили і питанням поточного стану агросектору України та потенційним викликам, які постали перед українським агробізнесом.
"Під час зустрічі з членом Бундестагу, Деборою Дюрінг, обговорили поточний стан сільськогосподарського виробництва: структуру, форму власності та моделі управління, впровадження принципів сталого розвитку й інтеграцію в ЄС. А у розмові з Державним секретарем по фінансових ринках і політики ЄС Федерального міністерства фінансів Німеччини Йоргом Кукісом я зауважив про потребу в інструментах страхування військових ризиків і розповів про ускладненість доступу до ринків ЄС для нашої продукції", – додав Вячеслав Чук.
Нагадаємо, Астарта підписала Меморандум про співробітництво під час конференції з розвитку та відбудови України у Токіо.
ІЦ УАК за матеріалами прес-центру "Астарти"