15.03.2017 17:39

"АСТАРТА" до посівної оновила техніку на $6 млн

версія для друку
15.03.2017 17:39

У рамках підготовки до нового виробничого сезону "АСТАРТА" інвестувала близько $6 млн в закупівлю нової посівної техніки (сіялки Kinze), а також важких тракторів (John Deere, Case). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Крім того, увесь основний склад сільгосптехніки агрофірм був забезпечений датчиками рівня палива та GPS-обладнанням, що дозволить компанії масштабувати впровадження технологій «точного землеробства» і підвищити ефективність виробництва.

Господарства "АСТАРТИ" укомплектовані усіма необхідними ресурсами для початку весняної посівної кампанії. Протягом найближчих двох тижнів, із настанням оптимальних погодних умов, планується провести культивацію ґрунтів під сівбу цукрових буряків, соняшника, кукурудзи та сої, а також завершити підживлення озимої пшениці. Під ярі культури "АСТАРТА" у 2017 році відводить близько 190 тис. га.

Серед перспективних агрономічних рішень компанії у новому сезоні – перехід на технологію застосування стартових добрив (як елемент «Точного землеробства»), проект створення метеостанцій для розвитку агрохімічного аналізу ґрунтів. У співпраці з компанією Agro Сore триває розробка інтегрованої IT-платформи для управління сільгосп- та бухгалтерськими операціями.

Нагадаємо, агропромхолдинг "АСТАРТА" входить до складу Української аграрної конфедерації.

ІЦ УАК. 


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування