04.11.2022 09:30

Андрій Вадатурський засуджує напад росії, під час якого загинуло два співробітника «НІБУЛОНа», а ще одного досі не знайдено

версія для друку
04.11.2022 09:30

Генеральний директор «НІБУЛОНа» Андрій Вадатурський висловився після трагічної новини про те, що в понеділок під час нападу росіян на цивільні судна компанії двоє співробітників «НІБУЛОНа» загинули, а одного досі не знайдено.

Колектив «НІБУЛОНа» з перших днів війни є активним учасником продовольчої програми України та сприяє економічній стабільності держави в складних умовах війни. Військовий напад рф відбувся на цивільні буксири та баржі із зерном.

«Я вшановую пам’ять чудових працівників «НІБУЛОНа», які загинули на робочому місці. Вони були невинними цивільними особами, які робили улюблену справу. Їхні вбивства є воєнним злочином та порушенням правил ведення війни, а винуватці мають бути притягнуті до відповідальності. Болісно від думки, що діти тепер залишилися без батьків. Компанія робить усе можливе, щоб підтримати родини в цей жахливий час».

Загинули двоє співробітників: Сергій Скрипачов (40) та Сергій Парафіло (28).

Одного співробітника не знайдено: Олександр Ткач (39).

 

Колектив УАК також глибоко співчуває сім'ям вбитих і компанії. Поки українці працюють на своїй землі, заробляють собі на хліб, і годують хлібом свою країну та ще сотні мільйонів людей по всьому світу - російська чума заробляє собі на своє нікчемне, недовготривале життя вбивствами, руйнуваннями та захопленням чужих територій... і тішиться цьому. 

Саме російська федерація, як ніхто інший на даний момент, заслуговує демілітаризації, деімперіалізації, денацифікації та десатанізації.

 

ІЦ УАК за матеріалами прес-служби "НІБОЛОНа"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування