20.10.2017 12:20

AgroGeneration запрошує на бізнес-сніданок

версія для друку
20.10.2017 12:20

Компанія AgroGeneration запрошує ЗМІ взяти участь у діловому сніданку, який відбудеться 24 жовтня о 10:00 ранку.

Під час зустрічі, зокрема, буде обговорено державну підтримку АПК у 2017 році - наскільки діюча модель держпідтримки є ефективною та які висновки можна зробити з досвіду поточного року. 

Учасники зустрічі:

Леонід Козаченко, народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації;

Тарас Висоцький, генеральний директор УКАБ;

Вадим Бодаєв, віце-президента агрокомпанії AgroGeneration.

Державна підтримка АПК у 2017 році – висновки та пропозиції

У вересні 2016 року екс-міністр АПК Тарас Кутовий запропонував нову стратегію розвитку АПК. Стратегія називалася «3+5» та мала три основні пріоритети — це реформа системи державної підтримки з акцентом на дрібних фермерів, завершення земельної реформи та реформа державних підприємств. А також п'ять головних напрямків — розвиток ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення та безпека харчової продукції.

Те, що найбільше турбує всіх виробників, — державна підтримка сільськогосподарського виробництва. Сума, яку виділив уряд у 2017 році на підтримку сільськогосподарських виробників склала 5,5 млрд грн, а саме 1% від ВВП. Отже, вже можна зробити висновки першого року: чи працює така модель розподілу коштів?  Чи допомогли реально ці гроші розвитку АПК України?

У 2018 році уряд планує виділити на основні програми підтримки агросектору 7,3 млрд гривень, приблизно на мільярд більше, аніж в поточному році. Чи змінить принципово така підтримка ситуацію в АПК України? Куди будуть розподілені виділені кошти, як цей розподіл вплине на розвиток АПК у 2018 році? Можливо, потрібно переглянути підхід до підтримки аграріїв?

Бізнес-сніданок відбудеться за адресою: вул. Басейна, 6, 8 поверх агрокомпанія AgroGeneration.

Просимо заздалегідь до 23 жовтня (понеділок включно) підтвердити свою присутність. Підтвердження відправляйте спеціалісту pr-відділу компанії AgroGeneration Бобок Людмилі на lbobok@agrogeneration.com. 

Нагадаємо, компанія AgroGeneration входить до складу Української аграрної конфедерації.


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування