07.09.2017 12:47

ЗМІ проаналізували парламентську діяльність Леоніда Козаченка

версія для друку
07.09.2017 12:47

Президент УАК, народний депутат Леонід Козаченко за рік подав на розгляд Верховної Ради 45 законопроектів. Діяльність керівника Української аграрної конфедерації у парламенті проаналізував AgroPolit.com.

Леонід Козаченко входить до складу Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин і очолює підкомітет з питань економічної і фінансової політики в АПК.

Нагадаємо, що проект «Депутат-контроль» стартував на початку серпня. Його мета — проаналізувати результати річної роботи аграрних депутатів. Нагадаємо, зараз аграрний комітет налічує 30 осіб. Видання аналізує річну роботу обранця (з 1 вересня 2016 року по 31 липня 2017 року) за трьома критеріями: законодавча діяльність, голосування за важливі аграрні закони та соціальний блок.

AgroPolit.com пише, що за рік Леонід Козаченко подав на розгляд парламенту 45 законопроектів, 4 правки до законів та 4 депутатських  запити.

Читайте також: Козаченко увійшов до топ-3 найбільш ефективних депутатів-аграріїв

"Козаченко ініціював оптимізацію системи державного управління у сфері сільського господарства, вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно, відновлення виробництва вітчизняної с/г техніки, підвищення конкурентоспроможності тваринницької галузі, спрощення ведення бізнесу та об’єднання територіальних громад", — пише AgroPolit.com.

Усі зареєстровані народним депутатом законопроекти розподіляються на кілька груп: аграрні (інвест-клімат, кооперація, земельні питань і харчова безпека), фінанси та податки, містобудівна діяльність, загальні питання, соціальні, санітарна безпека, тютюнова та спиртова галузь, суднобудівна промисловість.

"Зокрема, депутат забезпечував фінансовою підтримкою лікарні та навчальні заклади, а також допомагав учасникам АТО", — пише видання.

 

ІЦ УАК за матеріалами AgroPolit.com.


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування