14.06.2018 12:10

Жиль Меттеталь приступив до виконання обов’язків члена Ради директорів АСТАРТИ

версія для друку
14.06.2018 12:10

Відповідно до рішення Загальних зборів акціонерів АСТАРТИ, до Ради директорів управляючої компанії ASTARTA Holding N.V. у якості незалежного директора приєднався Жиль Меттеталь. Він змінив Владислава Бартошевського, який увійшов до команди АСТАРТИ напередодні ІРО у 2006 році і вичерпав термін перебування на цій посаді, який визначається нормативами ЄС. 

Пан Меттеталь є досвідченим експертом у сфері сільського господарства і продовольства. До червня 2017 року працював директором з агробізнесу, нерухомості та туризму в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Його попередній, майже 30-річний міжнародний управлінський досвід роботи, включає також Продовольчу та сільськогосподарську організацію ООН (ФАО), де він відповідав за пошук та підготовку проектів розвитку, що фінансуються крупними міжнародними фінансовими установами.

Пан  Меттеталь закінчив аспірантуру в L’Ecole Nationale Supérieure Agronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології.

«Перш за все, ми глибоко вдячні Владиславу  Бартошевському за плідну діяльність в Раді директорів компанії і значний внесок в її розвиток. За 12 років після ІРО АСТРТА пройшла великий шлях, виконавши і перевиконавши всі плани, які ми ставили при   виході на біржу. Ми також вітаємо в нашій команді пана Меттеталя. Саме Жиль стояв у витоків стратегічної співпраці АСТРАРТИ та ЄБРР, що почалася десять років тому. Я впевнений, що він привнесе в компанію новий імпульс і експертизу, які сприятимуть її подальшому динамічному розвитку», - наголосив Генеральний директор та засновник АСТАРТИ Віктор Іванчик.

Своєю чергою Жиль Меттеталь вважає АСТАРТУ однією з найкращих українських агрокомпаній і для нього велика честь стати частиною її команди. Він впевнений, що його досвід буде корисним компанії, яка має величезний потенціал.

 

ІЦ УАК 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування