01.04.2019 16:12

«Зернова логістика та термінали України»

версія для друку
01.04.2019 16:12
12.06.2019

«Зернова логістика та термінали України» - ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Організатор: ВІВА КОНСАЛТ

Генеральний партнер: Маріупольський МТП

За підтримки АМПУ

Дата і місце проведення: 12 червня 2019, Маріуполь, Україна.

В цьому році Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон на агропромисловий кластер.

Старт роботи нового терміналу доводиться на період, коли в Україні, як і раніше, мають місце основні складні питання зерновий логістики.

            З одного боку, є чіткий тренд щодо зниження вартості перевалки в українських портах, з іншого - стивідорні компанії пильно стежать за прибутковістю свого бізнесу. Крім того, відсутність державного фінансування не сприяють цьому процесу.

            Разом з тим, при загальному обсязі щорічної перевалки зернових в українських портах, гостро стоїть ряд питань з перевезення зерна залізничним, річковим і автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні і слабкі сторони, продиктовані, в тому числі, і особливостями інфраструктури та сферами приватного і державного секторів.

            Цільова аудиторія: порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, власники вантажів, судновласники, виробники обладнання, профільні асоціації, міністерства та відомства.

            Серед основних питань конференції:

- Державно-приватне партнерство в портовому секторі і агрологістики

- Ефективність роботи зернових терміналів. Досвід ключових гравців ринку.

- Складні логістичні умови перевезення зерна до портів. Перспективи і рішення.

- Реформи і нововведення в залізничних перевезеннях: що робити і хто винен?

- Альтернатива перевезень зернових по залізниці. Місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Отримати детальну інформацію про умови участі в конференції Ви можете у наших консультантів по тел. +38 (063) 408 23 24 або, надіславши лист на

info@viva-consult.com.ua.

Будемо раді бачити Вашу компанію серед учасників майбутньої конференції!

 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування