10.07.2019 13:25

Заморозки в Бразилії, рекорди в Аргентині - що очікувати на ринку кукурудзи

версія для друку
10.07.2019 13:25

Заморозки в Бразилії можуть призвести до зниження врожаю кукурудзи в ключових регіонах вирощування цієї культури.  Про це йдеться в повідомленні Successful Farming

Зниження температури до  0 *С  в ключових регіонах вирощування кукурудзи та до -2,2*С в 46 муніципалітетах, на думку місцевих агрономів та аналітиків, може призвести до зниження ваги зерна, адже зараз кукурудза знаходиться на стадії дозрівнання. Проте загальні збитки ще не рахувалися.  З іншої сторони, аналітики вважають, що втрати будьть незначними, оскільки більша частина кукурудзи вже встигла дозріти. Виробництво кукурудзи  safrinha оцінюється в 75,7 млн тонн.

В той час, поки Бразилія вираховує збитки від морозів, в Аргентині вперше за 20 років врожай кукурудзи може перевищити збір сої. За офіційною оцінкою, виробництво кукурудзи в цьому сезоні може становити 57 млн тонн, тоді як сої очікують отримати 55,6 млн тонн. Таким чином, аргентинські фермери можуть отримати врожай курурудзи на 31% більший, порівняно з минулим роком.

Ще в червні аналітики USDA оцінювали врожай кукурудзи в Аргентині на рівні 50 млн тонн, а сої – 53 млн тонн.

ІЦ УАК  


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування