02.07.2018 12:00

З 2 липня змінюються рахунки для сплати податків до бюджету за землю

версія для друку
02.07.2018 12:00

З 2 липня змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, у тому числі і плати за землю (у складі податку на майно).

Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

«У зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 2 липня рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України», — повідомляє ДФС.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 2 липня 2018 року, у розрахункових документах на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Довідково: інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки»  та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування