07.12.2023 14:52

Японія передала 6 генераторів для забезпечення роботи українських портів

версія для друку
07.12.2023 14:52

У рамках угоди між урядами України та Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу, в рамках проекту екстреного відновлення та реконструкції, що реалізується через Японську агенцію міжнародного співробітництва (JICA), у Чорноморську філію ДП "АМПУ" було доставлено шість дизель-генераторів "Volvo" потужністю 550 кВА, на базі автомобілів "Iveco".

5 грудня у Києві відбулася церемонія передачі мобільних транспортних засобів електропостачання. У церемонії взяли участь постійний представник офісу JICA в Україні Сугімото Сатоші та заступник голови АМПУ Сергій Ковшар.

"Дизель-генератори планується використовувати в разі довгострокового відключення від мереж електропостачання об'єктів критичної інфраструктури. За сумарною потужністю, передані генератори зможуть повністю забезпечити потреби в електроенергії адміністрацій філій портів Великої Одеси. А з огляду на мобільність обладнання, за необхідності, можуть бути направлені в будь-яку філію ДП "АМПУ"", - зазначив голова АМПУ Юрій Литвин.

 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування