21.10.2020 13:35

ВРУ зареєструвала проект постанови звільнення Петрашка з посади міністра розвитку економіки

версія для друку
21.10.2020 13:35

Верховна Рада України зареєструвала проект постанови про звільнення Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

Про це свідчать дані офіційного сайту ВРУ.

Рада зареєструвала проект постанови 19 жовтня 2020 року. Ініціаторами законопроекту стали народні депутати Вадим Івченко, Павло Халімон, Максим Гузенко, Ігор Колихаєв, Андрій Богданець та інші.

«Проект постанови має за мету звільнення Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, зважаючи на його незадовільну діяльність на цій посаді», — йдеться в пояснювальній записці документу.

Нардепи наголошують, що за час перебування Петрашка на чолі даного міністерства в Україні стан та основні показники діяльності у відповідних сферах суттєво погіршилися.

«У першу чергу — поглибився спад промислового виробництва. Вже у квітні 2020 року падіння промислового виробництва порівняно з березнем склало16,4%, а проти аналогічного періоду минулого року — 11%. У останньому звітному місяці, серпні поточного року, спад промвиробництва у порівнянні з попереднім місяцем сягнув 7,4%. А за вісім місяців цього року індекс промислового виробництва за всіма категоріями склав лише 90%», — йдеться у повідомленні.

Крім того, міністерство не ініціювало внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо виділення фінансової допомоги сільгосптоваровиробникам, які постраждали від засухи, і не підтримало відповідний законопроект, розроблений народними депутатами України. Наразі документ передано на розгляд комітету.

ІЦ УАК за матеріалами АгроЮг

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування