08.12.2015 12:28

ВР спростила процедуру створення фермерських господарств

версія для друку
08.12.2015 12:28

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону, що спрощує процедуру створення фермерських господарств.Відповідний проект закону №2028а  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства". В першому читанні документ  підтримало 280 народних депутатів.

Проект пропонує спростити процедуру створення фермерських господарств, а саме скасувати обов'язкову наявність відповідної освіти і досвіду роботи і визначити правовий статус земельних ділянок фермерських господарств як земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Документ також пропонує продавати земельні ділянки державної або комунальної власності або права на них для ведення фермерського господарства лише на земельних аукціонах і встановити механізм переоформлення права оренди земельних ділянок, наданих фізичним особам і використовуються для ведення фермерського господарства, на фермерське господарство як суб'єкта господарювання.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній  Раді України проводиться День аграрних питань

ІЦ УАК


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування