25.08.2016 09:57

ВР може дозволити збереження спецрежиму

версія для друку
25.08.2016 09:57

Аграрний і податковий комітети Верховної Ради внесли на розгляд парламенту пропозицію про збереження спецрежиму для деяких аграрних галузей у 2017 році.Про це заявив народний депутат, заступник голови Комітету з питань аграрної політики і земельних відносин Олександр Бакуменко, повідомляє "Укрінформ".

"Два профільні комітети, податковий і аграрний, проголосували практично повним складом за законопроект 3851-1, щоб залишити спецрежим для аграріїв, оскільки він працював до 2016 року. Два комітети його проголосували, він був переданий у Верховну Раду, але, на жаль, поки що не виноситься в зал", — сказав нардеп.

За словами Бакуменка, з боку виконавчої влади є лише одна позиція, чому не можна залишити спецрежим, і це пов'язано з підписаними зобов'язаннями з МВФ, які на сьогодні не можна змінювати.

"МВФ, як кредитор України, для нього потрібне найголовніше — збалансувати бюджет, доходи, витрати і величину бюджетного дефіциту, яка визначена ними на рівні 3,7%. Ми можемо прожити без коштів МВФ, реально управляючи своєю економікою, але роблячи це професійно, і найголовніше — прибрати елемент корупції, яка заважає приходу реальних інвестицій в українську економіку", — зазначив нардеп.

ІЦ УАК


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування