10.08.2018 15:05

Восени в програму держпідтримки фермерів внесуть зміни

версія для друку
10.08.2018 15:05

В.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк визнав те, що програма підтримки аграріїв має багато обмежень і нині дуже погано працює в реальному житті.

Про це заявив  голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник, пише Kurkul.com.

«У четвер по обіді в Мінагрополітики відбулася нарада за участі членів АФЗУ. Мартинюк визнав, що наразі програма держпідтримки не працює нормально. Будемо міняти цю програму з вересня», — відмітив Іван Слободяник.

Нагадаємо, на прес-конференції в Інтерфакс голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник повідомив, що станом на 7 серпня 2018 р. із виділених АПК з бюджету 6,326 млрд грн використано тільки 436,165 млн грн 1 174 сільськогосподарськими підприємствами, з яких тільки 262 фермерських господарства на суму 21,3 млн грн.

«З казначейських рахунків із 1 млрд грн (так званого фермерського мільярду) перераховано фермерам сьогодні нуль гривень. А із 1000 опитаних нами фермерів, документи на цю підтримку подали тільки 13% фермерів, з яких 11% вже отримали відмову у підтримці. Якщо до кінця року фермери використають хоча  б 10% держпідптримки, то буде дуже добре, але вже 58% — не  вірить  у державну підтримку. Загалом, це буде політичний провал керівництва Мінагрополітики. Після таких провалів міністри ідуть у відставку. Про що ми  говоримо. Якщо навіть діючого міністра немає, а тільки в.о. — Максим Мартинюк», — підкреслив голова комітету.

ІЦ УАК за матеріалами agravery

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування