22.12.2017 11:07

Визначено напрямки роботи ФАО в Україні протягом наступних двох років

версія для друку
22.12.2017 11:07

Під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової відбулась зустріч із представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з метою обговорення поточних проектів, що реалізуються за участі ФАО в Україні та планів на 2018-2019 роки.

У ході зустрічі представники ФАО детально розповіли про хід виконання та результати кожного із діючих проектів на території України. Окрім того, було представлено політику ФАО щодо комунікацій з громадськістю та партнерами, чітко визначивши офіційні канали інформування.

Наступні два роки в Рамковій Програмі Співробітництва робота буде акцентована на ветеринарних та фітосанітарних аспектах; гармонізації стандартів на харчові продукти; розробці норм та правил, регламентуючих гігієнічні вимоги до переробки харчових продуктів; рекомендаціях щодо дотримання стандартів, в тому числі в рибному господарстві; підтримці малих господарств; розвитку аквакультури та простежуваності походження водних біорерсурсів; підтримці сільськогосподарської кооперації; відновленні лісових ландшафтів; стійкому управлінні земельними ресурсами; питанні сільськогосподарського перепису; розробці та впровадженні програм шкільного харчування із залученням місцевих фермерів.

«Напрями співпраці ФАО та України на наступні два роки стануть логічним продовженням роботи, здійсненої протягом 2016-2017 років та спрямовані на досягнення двох регіональних цілей ФАО ― щодо сприяння розвитку ринків та підсилення спроможності малих та середніх сільськогосподарських виробників. Новацією стане більша увага до агроекологічних питань та впливу змін клімату на сільське господарство», ― зауважила Ковальова.

Наприкінці зустрічі учасники висловили пропозиції щодо подальшої співпраці у визначених питаннях та домовились про наступні зустрічі з робочими групами проектів.

ІЦ УАК за матеріалами agravery

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування