28.07.2022 13:45

Вітаємо з Днем Української Державності!

версія для друку
28.07.2022 13:45

Поки росія пробиває чергове дно та втрачає свою державність, прекрасна Україна та неймовірні українці святкують День Української Державності!

Це свято Україна святкує вперше, але не в останнє.

 

28 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років. 

Свято встановлено указом президента Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України. Президент підписав указ під час параду.

 

росія з 4-ї ранку розбудила сьогодні нас ракетними ударами, як і 24 лютого. Але нас вже не залякати, ми згуртовані, ми не здамося. Наші воїни відплатять сторицею.

День Української Державності є приводом нагадати собі та всьому світу, що Україна вміє боротися. Вона це робила понад тисячу років.

Княгиня Ольга, Данило Галицький, Іван Сірко, Степан Бандера - це одні з тих, хто виборював нашу незалежність. Вони жили в різні часи, у всіх них свої погляди та методи, але ціль одна - єдина, могутня та незалежна держава. 

Їхня ера пройшла, зараз настав наш час творити історію незалежної України.

 

Тож колектив УАК пишається своєю Батьківщиною та вітає всіх наших колег з Днем Української Державності!

Бажаємо всім нам побільше перемог, якомога менше втрат і якомога більше приводів для гордості!

Переможемо разом! Слава Україні! Слава нації!

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування