26.12.2017 10:27

Вирощування імбиру – перспективний бізнес

версія для друку
26.12.2017 10:27

Україна імпортує імбир з різних країн у різному вигляді. На прилавках наших супермаркетів цей коренеплід можна зустріти у сирому, сушеному, маринованому вигляді або в якості приправи. Однак, мало хто знає, що вирощувати імбир можна і в нашій країні.

Крім того, що імбир невибагливий у вирощуванні і не вимагає особливих умов, він досить рентабельний у виробництві. До того ж на українському ринку у такого бізнесу просто немає конкурентів. А прибуток від вирощування імбиру становить приблизно 10 тисяч доларів.

Аграрні експерти стверджують, що імбир можна вирощувати в південних областях України - в Херсонській, Миколаївській і Запорізькій. Ця культура буде рости на супіщаних грунтах, проте вимагає досить тривалого періоду вегетації - більше 120-140 днів.

Фахівці кажуть, що ця рослина має ряд переваг. Вона невибаглива до умов, практично не має ні шкідників, ні хвороб і відмінно себе почуває на супіщаних і періодично підтоплюваних місцях. Урожайність імбиру може досягати від 5 до 30 тонн з гектара.

З мінусів тільки те, що вивчення технології вирощування цієї культури може зайняти тривалий час і довгий період вегетації імбиру.

ІЦ УАК за матеріалами hyser


(с) Діловий Регіон:http://dr.ck.ua/vyroshchuvannya-imbyru-perspektyvnyy-biznes-dlya-ukrayinciv

(с) Діловий Регіон:http://dr.ck.ua/vyroshchuvannya-imbyru-perspektyvnyy-biznes-dlya-ukrayinciv


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування