06.07.2020 15:50

Відбулося четверте засідання Кластера 2 Комітету асоціації між Україною та ЄС

версія для друку
06.07.2020 15:50

3 липня 2020 року у форматі онлайн зустрічі відбулося 4-те засідання Кластера 2 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Українську делегацію очолив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка, делегацію ЄС очолила керівник підрозділу стратегії та інструментів європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх справ Анна Стражска.

У зустрічі також взяли участь представники ДКА, ДФС, МКІП, Мінфіну, НКЦПФР, Держгеонадр.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва у сферах промислової та підприємницької політики, туризму, космосу, розвитку законодавства про товариства та корпоративне управління, а також захисту прав споживачів та оподаткування.

Сторони окреслили подальші спільні кроки з розвитку співробітництва у сфері космосу між Україною та ЄЄ, а також з Європейським космічним агентством, обговорили питання залучення України до Європейської Зеленої Угоди, як політики посилення співпраці між Україною та ЄС, модернізації економіки.

Крім того, українська сторона ознайомила європейських колег із останніми змінами у законодавстві з питань оподаткування, наголосивши на заінтересованості України у продовженні співробітництва в рамках підтримки реформ у цій сфері, включаючи обмін найкращими практиками.

Окремо було приділено увагу реформам, які здійснюються Українською Стороною у сфері реформування туристичної галузі, корпоративного управління та захисту прав споживачів.

За результатами засідання сторони досягли домовленостей щодо продовження співпраці у сферах промислової та підприємницької політики, туризму, космосу та геології.

ІЦ УАК за матеріалами me.gov.ua

Новини


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування