10.03.2017 11:46

Вадатурський: Якщо відкрити ринок землі зараз - будуть війни

версія для друку
10.03.2017 11:46

Україна наразі не зробила нічого, щоб зняття мораторію відбувалося цивілізованим шляхом і не постраждали ті, хто працюють на землі - про це в інтерв'ю виданню "Новое Время" заявив керівник компанії "Нібулон" Олексій Вадатурський.

"Сьогодні дуже багато прихованих форм, коли право оренди перепродано на багато років вперед. Непоодинокими є факти, коли у однієї і тієї ж ділянки є кілька власників. І не кожен власник наділу може бути впевнений, що його землю ніхто не забрав", - пояснив Вадатурський.

На його думку, якщо відкриється ринок землі в тому стані, в якому він є зараз, то фактично це викличе міжусобні війни. 

"Як керівник підприємства я за зняття мораторію на продаж землі. І "Нібулон" братиме участь у купівлі землі. Але ми хочемо, щоб це було цивілізовано. Щоб були правила на ринку. Уже минуло два місяці цього року, але нічого не робиться. Так пройде ще 10 місяців і в кінці року постане знову питання - продовжувати або не продовжувати?", - підкреслив Олексій Вадатурський.

Вадатурський нагадав, що якщо буде війна між аграрними холдингами і промислово-фінансовими структурами, то інвестицій не буде.

"У нас, в Миколаєві, є тому приклад: у Первомайському районі щороку ділять землю. Це війни, справжні війни. І міні-модель того, що буде, якщо відкрити продаж землі в тому вигляді, в якому все це є зараз", - зауважив бізнесмен.

Нагадаємо, компанія "Нібулон" входить до складу Української аграрної конфедерації.

ІЦ УАК за матеріалами m.biz.nv.ua.


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування