23.03.2023 09:20

В Україні запрацює Національна установа з ветеринарних препаратів та кормових добавок

версія для друку
23.03.2023 09:20

Національна установа України з ветеринарних препаратів та кормових добавок є державною науковою установою в системі державної реєстрації ветеринарних препаратів та кормових добавок в Україні.

Установа прийматиме та розглядатиме заяви та супровідні документи щодо ветеринарних препаратів та кормових добавок, здійснюватиме їх наукову оцінку та надаватиме відповідні експертні висновки з рекомендаціями щодо їх державної реєстрації.

У зв’язку із воєнним станом та економією бюджетних коштів, про створення окремої бюджетної установи в Україні не йдеться.

Планується, що Держпродспоживслужба може уповноважити вже існуючі наукові установи, які входять до сфери її управління, на виконання функцій Національної установи щодо кормових добавок та різних видів ветеринарних.

Довідково:

Положення про Національну установу України з ветеринарних препаратів та кормових добавок затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2023 року № 235.

Національна установа України з ветеринарних препаратів та кормових добавок працюватиме відповідно до законів України «Про ветеринарну медицину» (№ 1206) «Про безпечність та гігієну кормів» (№ 2264).

Нагадаємо, в Україні запрацюють нові правила виробництва лікувальних кормів

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування