17.01.2018 11:00

В Україні створять робочі групи по боротьбі з рейдерством

версія для друку
17.01.2018 11:00

В Україні будуть створені міжвідомчі робочі групи по боротьбі з рейдерством, які стануть альтернативою антирейдерським штабам.

Про це повідомила заступник міністра з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

За її інформацією, аграрні антирейдерські штаби закінчили роботу 15 листопада 2017 року, але в Міністерстві юстиції бачать, що в багатьох областях є потреба в продовженні цієї роботи.

«Тому міжвідомча робоча груба під головуванням Кубіва (Степан Кубів, міністра економічного розвитку та торгівлі) запропонувала створити регіональний формат роботи цієї робочої групи. Вже є доручення. Де-факто, вона буде працювати в такому ж режимі та складі, як і антирейдерські робочі штаби», ‒ анонсувала заступник міністра.

За її словами, такі міжвідомчі групи буть функціонувати на базі облдержадміністрацій із залученням правоохоронних органів та Держгеокадастру. Географічно планується їх робота по всій Україні.  

Групи діятимуть не лише в агросекторі, а й інших сферах підприємництва. Також, у рамках проекту «Я маю право» відбуватиметься просвітницька робота для власників паїв, власників господарств. Це буде спільна з аграрними асоціаціями робота. Тому наші двері відчинені й асоціації можуть долучитися», ‒ розповіла Сукманова.

Вона додала, що перелік відповідних заходів буде оприлюднено на сайті міністерства юстиції.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування