22.02.2021 09:00

В Україні скорочується сільгоспвиробництво

версія для друку
22.02.2021 09:00

У першому місяці 2021 року відбулося помітне зниження сільгоспвиробництва — як на великих підприємствах, так і в невеликих сімейних домогосподарствах (6,7% і 4,3% відповідно). Про це повідомила Державна служба статистики України.

Лідерами по скороченню вважаються Київська та Миколаївська області — понад 20 і близько 15,5 відсотків, також близько 15% зниження показала і Херсонщина. А ось в Дніпропетровській і Тернопільській областях намітився підйом — більше ніж на 15% зросли показники виробництва в сегменті сільського господарства.

Раніше повідомлялося, що інвестиції в сільське господарство впали наполовину. В ННЦ привели наступні цифри. Капінвестиції в сільське, лісове і рибне господарство, а також у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, за дев’ять місяців 2020 року склали трохи більше ніж 39 з половиною мільйона гривень.

Також ми писали й про те, що в Криму гине сільське господарство без води. Вказується, що попри те, що Росія готова надавати велике фінансування для підтримки потреб Криму, перед місцевими фермерами виникає актуальна проблема відсутності водопостачання, яка може погубити всі їхні зусилля.

ІЦ УАК за матеріалами fbc


Які питання найбільше хвилюють аграріїв?:
Інші опитування